Pllaka plotësisht të vogla automatike në makinën e paketimit sekondar të qeseve të endura me gojë të madhe

Përshkrim i shkurtër:

Automatik qese Feeding Packaging Machine (Double Silo Type)
Details:
Procesi i prodhimit: sackets → transportues horizontale → transportues dyfishtë shpat → shpejtësi të lartë transportues → makinë qese numërimi → automatike qese ushqyerit makinë makinë → auto qepje → endura qese prodhimit transportues
Parametrat kryesore teknike:
1 Paketimi varg: 150g ~ 1000g qese produkte
2. Materiale Paketimi: qese letre, qese të endura (e veshur me film PP / PE)
me shpejtësi 3. Paketimi: 4 ~ 14 çanta të endura / min, (40 ~ 180 pouches / min)
(shpejtësia pak ndryshohet në përputhje me produkte të ndryshme)
4. formë rangut: baiting vetme silo, rresht të vetëm hedhjen

 

 


Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit
Kategoria e produkteve
kompania e Informacionit
Certifikimet
FAQ
Na kontaktoni
përshkrim i produktit

Video Description

parametri i produktit

Designed for small sachets into big woven bag,like seeds/ detergent powder sachets repack into woven bagwoven sacks packing machine

Automatik qese Feeding Packaging Machine (Double Silo Type)

Procesi i prodhimit:

sackets →horizontal conveyor →Double slope conveyor → high speed conveyor →bag counting machine →automatic bag feeding machine →auto sewing machine →woven bag output conveyor

 

Parametrat kryesore teknike:
1 Packaging range: 150g~1000g sachet products
2. Materiale Paketimi: qese letre, qese të endura (e veshur me film PP / PE)
3. Packing speed:4~14 woven bags/min,( 40~180 pouches/min)
(speed slightly changed according to different products)
4. formë rangut: baiting vetme silo, rresht të vetëm hedhjen

 

mostër qese

woven sacks pouch

detajet e makinës

woven sacks packing machine1

woven sacks packing machine2

woven sacks packing machine3

kompania e Informacionit

1. Hefei IECO Pajisjet Inteligjente CO., LTD (CHANTEC PACK) ndodhet në Hefei City, Provinca Anhui - një nga qytetet më të famshme të shkencës dhe arsimit në Kinë.

2. IECO is the professional manufacturer of vertical packaging machine(pillow bag, gusset bag, quad bag), multi-lane packaging machine(4side sealing bag, back sealing bag), premade bag rotary packaging machine(doypack, zipper pouch), case packing line(bottle into case, bag into case) and bag into bag secondary packing line.

3. IECO continuously focuses on R & D, production, installation and service of packaging machinery. It has a well experienced engineers team focused on packing industry for over 10years to design the customerised packing machine according to your own packing requirement, like product characteristics, workshop layout and sales market.

4. IECO gjithmonë ndjek standardin e "zvogëlimit të kostove të paketimit, por ruajtjen e cilësisë".

5. IECO ka marrë certifikimin ISO9001 dhe CE 

6. IECO mund të ofrojë shërbim derë më derë kudo në botë. Udhëzimi në distancë gjithashtu mund të ofrohet nga celulari dhe rrjeti para dhe pas shitjes.

punëtori

Certifikimet

1. Përvojë 20 vjeçare për makinerinë e paketimit plotësisht automatik

2. Ne kemi aprovuar nga CE

3. 24 orë shërbime dhe 12 muaj garanci

4. Mund të ofrojë teknikun në det për komisione

2

FAQ

1..Q: Ju jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një fabrikë e vendosur në provincën Anhui, qyteti Hefei. Dhe ne kemi klient në Afrikë, Evropë, Amerikën e Jugut, Azi dhe Amerikën e Veriut. Ju lutemi ndani kërkesat tuaja të paketimit, atëherë ne do të përpiqemi t'ju rekomandojmë modelin më të përshtatshëm dhe videon e fabrikës së ish klientit tonë.

 

2..Q: Cila është garancia juaj për makinerinë?

A: 1 vit që kur makina arrin në fabrikën e klientit.
3. Pyetje: Pse të na zgjidhni?
A: Ekip profesional dhe me përvojë R&D, sistem i besueshëm dhe i rreptë i kontrollit të cilësisë. Ne testojmë të gjitha produktet tona para dërgesës për t'u siguruar që gjithçka në gjendje të përsosur.

 

4. Pyetje: A mund të rregulloni teknikët tuaj që të instalojnë makinerinë për ne?

A: Po, ne do të caktojmë inxhinierët tanë të shkojnë jashtë vendit për instalimin e makinave për klientët tanë. Dhe nëse keni ekip inxhinierësh, ne gjithashtu ofrojmë manualin e udhëzimeve në anglisht, pjesë këmbimi dhe mjete për instalim.

Na kontaktoni

文档 2019-09-06 09.02.00_


  • Previous:
  • Next:

  • Produkte te Lidhura

    WhatsApp Online Chat!